polohy kamasutra on hleda ji

Pojďte si počíst, co vám o vašich trablech poví ta nejznámější učebnice sexu na světě — stará dobrá indická Kámasútra. Lidé zlenivěli, zpohodlněli, přestali objevovat — tak obvykle nad evropskou civilizací všichni sprásknou ruce při zjištění, že většinu mladých sex s partnerem po nějaké době omrzí. Mnohem více je zajímá vlastní chytrý telefon, který už není prostředek, jak zavolat svému partnerovi a mít sex po telefonu plný fantazie a představivosti, ale spíše jakási závislost na internetu.

Dávají této skutečnosti za vinu nevěry, rozvody a podobně. Není to přitom tak docela pravda — lidé nejsou až tak leniví, jenom se naučili, že je jednodušší od věci odstoupit, než se oddat společnému snažení, vylepšování a nějaké delší cestě. Je samozřejmé, že každý vztah, natož ten sexuální, potřebuje čas od času novou vzpruhu a nový podnět, aby se mohl i nadále vyvíjet. Jak toho ovšem docílit, aniž byste klesli ke klasickým kýčům, jako jsou erotické hry, lehké BDSM hrátky a podobně?

Zkuste se jen dovzdělat v technikách! Tajemná kniha o lidské sexualitě, rozkoši a prožívání sexu, o které všichni slyšeli, ale málokdo ji skutečně četl. Odkud se Kámasútra nebo Učebnice lásky vzala? Káma je indické jméno boha milostné touhy a sútra se dá přeložit jako poučení nebo učebnice. Už z těchto indicií můžeme leccos vyčíst — Kámasútra je starověký indický text, který podle tradice napsal mnich a filozof Vátsjájana.

Žil v období Guptovské říše, což je zhruba ve čtvrtém až šestém století našeho letopočtu, což už je na poučný text vcelku dávno, a přesto z Kámasútry dodnes čerpají lidé všude po světě, protože rady, tipy a návody v Kámasútře obsažené, jsou natolik nadčasové, že platí dodnes.

Dílo, které autor tvořil pro bohaté měšťanstvo, je poskládáno z ještě starších erotických příruček. Kámasútra totiž k sexualitě nepřistupuje jako k něčemu pokleslému a lacinému, naopak. V Indii se k erotice staví jako k naprosto regulérní uznávané vědecké disciplíně, která je stejně náročná, jako kterýkoliv jiný obor, a je potřeba se mu patřičně pečlivě věnovat, chce-li člověk dosáhnout vytoužených očekávaných výsledků.

Rozkoš, touha a všechny pocity provázející sex jsou pro Indy velmi zásadní a neberou je na lehkou váhu. Proto není divu, že jejich výzkumy patří mezi nejpovolanější na celém světě — zabývají se jím opravdu dlouho. Pokud hledáte oživení, nemusíte hned načítat stohy návodů a začít svůj sexuální život vést od základů úplně jinak. Nezáleží totiž ani tolik na technikách, jako na základních poučkách a principech, které možná v hloubi duše víme, ale samozřejmě ne vždy praktikujeme.

Přestože vyvrcholení je důležité a to jak u ženy, tak u muže, nemůžeme brát svůj milostný život jako honbu za trofejí v podobě orgasmu. Kámasútra nabádá milence, aby se po vyvrcholení se svým protějškem mazlila i nadále, neboť pouto, které je mezi nimi, těmito prožitky zesiluje. Navíc varuje, že pokud se ze sexu vytratí požitek čistě z jeho provozování, ztrácí sex jiskru i možnost dál se posouvat. Nejde přeci o závody v atletice, ale o cestu, jak se k cíli dostanete, a jak se během ní budete cítit.

Co oživuje sex většiny dvojic nejvíce, je vybočení z klasického stereotypu soulože. Kámasútra radí do akce zapojit kromě zraku a občasného hmatu při dotecích partnera i zbytek možností vnímání, které máme.

Anebo naopak některé smysly vynechat — určitě už jste slyšela o tom, jak je sex se zavázanýma očima mnohem silnější, protože vás nerozptylují okolní vjemy? Úplně stejně je to se sluchem a jinými smysly. Fantazii se meze nekladou. Přestože Kámasútra si na velikosti pohlaví dost zakládá, dokonce v úvodu knihy člení muže i ženy do kategorií podle velikostí jejich pohlavních orgánů, rozhodně vás nenabádá, abyste práskla dveřmi, jen co zjistíte, že váš milenec by se svojí chloubou nemohl na natáčení pornofilmu.

Naopak, Kámasútra obsahuje nespočet rad na polohy, ve kterých se vyřádí i muž s menším penisem, navíc nabízí velké množství vychytávek, jak bude sex intenzivnější. Přestože jeden z vás může být u sexu hlasitější, divočejší, energičtější či dominantnější, to poslední, k čemu byste se měli uchýlit, je dávat přednost své rozkoši před rozkoší toho druhého.

Tento nešvar mívají na svědomí obzvlášť pánové, kteří si po nějaké době vztahu čas od času začnou myslet, že sex se točí okolo jejich orgasmu a jejich uspokojení, přestože ženy mohou pociťovat stejně obrovskou škálu pocitů a užívat si sex leckdy mnohem více než muži.

Podle Kámasútry je povinností muže tuto skutečnost dokázat a povinností ženy tuto rozkoš předvést. Je proto opravdu velkou ostudou partnerku zanedbávat. Misionář, to není nic jiného než rutina. Sice pohodlná, rychle odbytá, navíc vcelku s malým úsilím, ale že by to byla nějaká hitparáda? Podle Kámasútry by měli milenci polohy střídat častěji, náruživěji a s chutí.

Ostatně o netradičních polohách, které mají zlepšit a prohloubit zážitek obou milenců, je velká část této knihy, k čemuž se později ještě vrátíme. K tomuto pravidlu Kámasútra nabádá především ženy, u kterých podle ní není až tolik obvyklé, že by se o sexualitu předem zajímaly a nějak zvlášť ji studovaly, což je ovšem škoda. Žena znalá se totiž stává pro muže přitažlivou, svým způsobem i nebezpečnou a navíc má skvělou pozici na vplutí do sexuálního života, protože nemůže být balamucena chabými výkony a přetvářkou.

Přeneseno do dnešní doby, i teď se vyplatí se zajímat, čím svůj sexuální život zpestřit, jak ho vylepšit a kterou cestou se dát. Komunikace s partnerem je zde samozřejmě důležitá, ale neměla by být kompletní náhražkou vlastního výzkumu. Pokud máte své skryté touhy, naplánujte, jak je zrealizovat, neočekávejte maximum od druhého a sama se zapojte! Není totiž lepší sexuální zbraně, než být znalostmi o krok dál, než ten proti vám.

Pokud spolu dva lidé sdílí postel, pravděpodobně toho mají společného víc než jen lůžkoviny. Občas však v sexu na toho druhého zapomínají. Ať už se zajímají jen o sebe, nebo se nezajímají o nic, ne vždycky všichni milenci drží pospolu, táhnou za jeden provaz, vzájemně se podporují, berou na sebe ohledy a pokouší se tomu druhému dát maximum ze svých možností, stejně tak jako to on dává jim.

Od milenců se v Kámasútře očekává spolupráce a oddanost, protože dokonalý sexuální vztah se nezrodí za jednu noc, je potřeba ho budovat, udržovat a rozvíjet. Tuto ochotu a potřebu Kámasútra předpokládá od každého páru, který chce své prožitky dotáhnout na nejhlubší příčku. Jaké polohy se vyplatí podle Kámasútry vyzkoušet a v čem jsou jiné od těch klasických? V Kámasútře se dočtete o opravdových bizarních nápadech, které asi skutečně touží realizovat jen málokdo.

Existují zde tipy na polohy krkolomné tak, že hraničí s hazardem se zdravím, stejně jako spousta poloh, které už z Indie pronikly i do Evropy a staly se běžnou součástí sexuality. Abychom zde ale nevypisovali popisy poloh sloužících spíše pro pobavení, přinášíme vám tři oživení klasického milování, které jste už určitě zažili ti nezkušenější jistě zažijí a jejich drobné modifikace a úpravy, díky kterým získáte dojem, že děláte něco úplně nového.

První vychází z klasického postelového sexu, kde je žena nahoře, ovšem s jiným rozložením těla, druhá přináší okořenění u zdi a třetí otáčí ženu nahoře zády k partnerovi, k čemuž se spousta párů v nadšení z normálního sexu ani nedostane. Vyzkoušejte něco z tipů Indů a poznejte nové světy! Abychom nezačínali hned největšími bláznivinami, jmenujme jako první polohu z Kámasútry nějakou ze světa zvířat, kterých ostatně Kámasútra využívá dost a dost.

Poloha Stulení hadi spočívá v tom, že si partnerka celou plochou svého těla lehne na partnera, který leží na zádech. Po proniknutí postačí, aby partner maličko roztáhl nohy, čímž umožní partnerce zapřít se o své prsty na nohou.

V čem je výhoda takové polohy? Kvůli koordinaci se partneři musí vzájemně držet za ruce, těla se dotýkají po celé délce a ženin dekolt se muži otírá o hruď, což všechno prudce zvyšuje míru intimity v dané situaci. Velkou výhodou je, že krouživými pohyby zepředu se stimuluje její klitoris, což je oproti vnitřnímu dráždění jen třešinka na dortu.

Stoupněte si proti sobě, obejměte ho rukama okolo krku, on vás zvedne do výšky jeho boků a z dlaní vytvoří houpačku, do které se zavěsíte — a můžete konat. Žena leží na zádech, partner pak zvedne její nohy, žena je uchopí, roztáhne a snaží se je tlačit co nejvíce k sobě. Muž do ní vstupuje z kleku. Čím více bude žena tlačit natažené a roztažené nohy za hlavu, tím více zdvihne a otevře pochvu.

Ženy by měly dávat pozor na záda, aby si nezpůsobily bolestivé zranění. Žena leží na zádech a jednu zdviženou nohu si opře o mužovo čelo. Při pohybu pak její noha připomíná kladivo zatloukající hřebík mužovu hlavu. Muž se může věnovat partnerčinu lýtku, líbat ho a olizovat. Tato poloha vyžaduje velkou ohebnost u obou partnerů. Žena leží na boku. Partner si lehne mezi nohy ženy, také na bok. Přidržuje ji za ramena a žena chytí kotníky muže, které přitahuje k obličeji. Jde o netradiční polohu, která umožňuje dráždění hýždí.

Žena může dostat křeč do nohou. Žena leží na zádech s pokrčenýma nohama, které mírně roztáhne od sebe a rukama je drží pod koleny. Muž do partnerky vstoupí ze sedu, s nohama od sebe. Partneři se navzájem drží za ramena. Partneři si vidí do tváře a společně mohou určovat tempo i hloubku spojení. Podložka, na níž partneři sedí, by měla být hladká. Jinak hrozí spáleniny nebo odřeniny na citlivých místech. Muž leží na zádech a má ramena podložená polštářem, kolena přitáhne k hrudníku. Jeho stehna vytvoří jakési »V«, do kterého se žena čelem sníží a vsune si penis do pochvy.

Muž má možnost svými lýtky hladit partnerčina ňadra. Poloha je velmi náročná a žena může na partnera spadnout. Žena přitáhne obě stehna k hrudníku, pokrčí nohy v kolenou a obě opře chodidly o hruď klečícího muže. Muž se může dotýkat ženiných chodidel, okusovat je a líbat. Průnik je velmi hluboký. Ženu mohou bolet bedra, velký tlak v oblasti hrudníku jí může být nepříjemný. Nafocení všech 90 poloh zabralo přes 7 hodin, během kterých museli oba aktéři nesčetněkrát změnit polohu.

Leckdy docílení správné polohy trvalo i několik minut, během kterých jsme dokolečka řešili, zda ruka má být spíš na rameni, nebo už u lokte a podobně. Po několika hodinách už byli oba fotografovaní pěkně otlučení a rozlámaní. No, a co jsem dělal já, fotograf? Pobíhal sem a tam, kontroloval vše podle knižní předlohy, klečel, ležel, a hned zase vyskakoval a běžel modely znovu a znovu upravit, aby byl snímek co nejlepší. Při takové dřině ani nevnímáte, že fotíte nahé lidi, berete to prostě jako práci.

... Foot fetish seznamka holky nahe

Mejor maduritas tetonas videos sexo gratis xxx nacho vidal maduras bbw triple penetracion anal videos pornos españoles penes gigantes chicasguarras morenas maduras chicas porno gratis paris porn porno porno gratis hd travestis follar video travestis gratis porno tranxesual videos porno perras calientes pollas porno con polla por no petardas viejas lesbianas porno hd paginas porno españolas follando parejas haciendo el coño sexi porno viejas peludas follando xxx viejas jenna jamenson videos porbo sexo lesvico embarazada follando buscar porno de maduras porno hd travestis gratis xxx porno para descargar videos amateur xxx bideos de transexuales porno masaje vaginal actriz porno twinks maduritas videos actrices porno arabes xxx gratis chupa coños x video porno morena española trans porno gratis maduras cachondas chicas rubias porno sexo xxx gratis tetonas peludas joven tetona masturbandose follando videos porno lesbianas follando muizoras amateur interracial chicas para chicas guarras viejas chicas lesvianas jovenes porno videos de solteras follando videos maduras maduritas.

cumlouder guarras amateur viejos follando en el culo videos ver coños peludos desnudos porno la playa video trio amateur hd conchas peludas bondage video porno español anal maduras porn x videos porno videos gratis porno xxx seso gratis tetonas porno cratis parejas amater casero trios de solteras porno gratis morena follando xxx vides porno gratuitas masajes porno playa videos porno sexo gratis abuelas gratis porno de tetonas chicas haciendo el mejor video vídeos gratis sexo amateurs peliculas x maduras chupando polla por el porno manga porno masturbacion maduras.

con pollas negras porno de actrices porno amas de porno masage porno vídeos porno retro gratis porno. con xxx videos porno tube xxx porno travesti gratis tias con putas pornoanal chicas follando travestis videos gratis pornotube hd porn porno twink gorditas video porno modelos follando tias fallando maduras. con chinas gordo follando madre folla a su hija latinas cachondas videos bukkake peliculas xxx porno de porno gratid videos gratis tetas xx porno de pies xxx famosas follando madre hija porno gratis pormo pollas de gorditas xxx tríos porno pajas gratis anime porn xvideos porno grati porno con polla negra se folla en accion pelicula porno gratis travestis follando coños peludos guapas desnudas porno bbw porno gratis porno japonesas video de lesbianas petardas maduras tias con la folla en publico porno ancianas gordas follando gratis nudistas follando xxx videos poro gratis videos gratis lesbianas masturbandose videos de mujeres viejas folladas pollas culonas videos tranxesuales xxx gratis tetas grande sexo peludo porno gratuitas lesbianas video porno grati porno de transexuales follar con viejos xxx chochos jovenes follando milfxxx sexo video rita faltoyano arabes porno en la playa tetona xxx videos pirnos porno porno parejas shakira voguel corridas femeninas videos las mejores tetas perfectas peliculas gratis xicas desnudas videos porno gratis despedidas de embarazadas lesbianas besandose porno pov porn party corridas chicas buenas mamadas porno lisa ann videos de maduras gordas videos porno xxx gordas españolas las tetas super grandes cougar porn porno romanticos follar en castellano video mamada video porno transesual maduras gratis playas nudistas porno gratis de sexo abuelas videos porno maduros sado porno gratis alexi texa vasca follando jinx maze porno de sexo maduras xxx videos cumlauder españa porno culonas latinas zorras peludas seso duro videos exnovias viejas folladoras hombres xxmaduras peliculas pornos españoles porno rubias 19 ancianas lesbianas gordas actores porno hombres follando video porno bixesual videos mugeres desnudas virgenes porno 18 porno ver vidio virgen xxx gratis lesbico forzada xxx videos petardas cumlouder xxx partyhardcore enfermeras follando abuelas follando porno.

Jen pornuj dagmar daskova

V této poloze se stačí jenom trochu naklonit dopředu nebo dozadu a už cítíte úplně jiné pocity než před chvílí! Žena leží na zádech s pokrčenýma nohama, které mírně roztáhne od sebe a rukama je drží pod koleny. Není to přitom tak docela pravda — lidé nejsou až tak leniví, jenom se naučili, že je jednodušší od věci odstoupit, než se oddat společnému snažení, vylepšování a nějaké delší cestě. Možná je za tím infekce, hormonální antikoncepce nebo psychický blok. Originální tipy, velky cecky holky na privat podniknout. Partnerka musí pokrčit nohy v kolenou a následně vsunout prsty u nohou pod partnerovy nohy.

Free video zdarma nahe mlade holky