sex videa lesbicke povidky

Od chvíle, kdy za ní klaply dveře, připadala jsem si jako hromádka neštěstí, moc jsem toho nenaspala a musela na to stále myslet. Žily jsme s Terezou už téměř půl roku, zvykla jsem si na její blízkost, na její rty, ruce a nádherně štíhlé, skoro chlapecké tělo. Nebo potkala jinou a byl to pro ni tak silný zážitek, že smazal všechno, co mezi námi bylo? A co když si zadala s nějakým mužem? Tyhle otázky jsem si kladla, ale nedokázala si na ně odpovědět.

Zahnula jsem do naší ulice a začalo hustě pršet. Vběhla jsem do průjezdu domu, kde mám v prvním poschodí malý byt, a ze zplihlých vlasů mi crčela voda, měla jsem mokrou i ajznboňáckou uniformu. Náhle jsem ztuhla a nemohla uvěřit vlastním očím. Na schodech seděla Tereza, schoulená do pláště, 0pírala se hlavou o stěnu a spala.

Sklonila jsem se k ní. Co když si u mne pouze něco zapomněla? Kde jsi byla tak dlouho? Dosud jsme se veřejným objetím vyhýbaly, abychom zbytečně neprovokovaly sousedy, ale teď mne ani nenapadlo, že by nás mohl někdo spatřit, zapomněla jsem na všechno kolem. Nezlob se na mne, já Hlavně, že jsi tady. A pojď rychle do tepla, abys nenachladla.

Konečně jsem za námi zaklapla. Nezdá se mi to jen? Hned ze sebe všechno svlékni, Ivanko, " vyhrkla s tím svým kouzelným úsměvem, při němž se jí vytvářely kouzelné dolíčky při ústech, vtáhla mě do koupelny, začala napouštět vodu do vany Svlékala jsem si blůzu a košili a nedokázala odtrhnout oči od jejího útlého zadečku.

Zapomeň na to, Ivanko. Nedovedeš si představit, jaká to byla pro mne muka. Strašně moc tě miluji. Pak spolu půjdeme do postýlky, " říkala a mým uším to znělo jako rajská hudba. Vlezla jsem do vany, usedla a teplá voda mi nadnesla ňadra. Terezka vzala do ruky jemnou houbičku, namočila ji a otírala mi ramena, krk, záda až k zadečku a pak třela jemně má prsa. Zaklonila jsem se, 0přela si hlavu a přihlížela, jak Terezčina ponořená ruka postupuje krouživými pohyby po mém bříšku k roztouženému klínu, a byla stále víc vzrušená.

Vyhrkla jsem, proč si nevleze ke mně, jistě jí byla na těch schodech taky zima. Její tvář se rozzářila, nebylo třeba, abych opakovala výzvu.

Zbavila se šatů, bílé krajkové košilky a stejných kalhotek, blýskla po mně tmavým pahorkem. Ňadra měla malá, ale pevná a špičatá, zakončená anténkami bradavek. Usedla proti mně s pokrčenýma nohama, ale pak je natáhla po mých, prsty k mému pohlaví. Polechtala jsem ji na chodidlech. Vypískla a ukryla nohy mezi mé.

Jak se dotkla mých stydkých pysků, polilo mě horko. Semkla jsem stehna a ona mě dráždila mírným pohybem. Pak se nám zachtělo být blíž k sobě. Přisunula se, koleny objala mé boky, začala mě hladit po ňadrech. Přejela jsem jí konečky prstů po pootevřených rtech. Vsála je do úst, olizovala. Přehodily jsme přes sebe velkou osušku a ťapkaly nahé do ložnice: Vklouzly jsme pod přikrývku, přitulily se k sobě, líbaly se, jezdily si dychtivými jazýčky po rtech.

V ten moment jsem ucítila jemný polibek na zátylku. Byla to Míša, která mě začala pomalu osahávat v rozkroku a  líbat na krku. V první moment jsem pouze naznačila výstražný pohled, který však podlehl příjemným pocitům, které mé tělo doslova pohltily. S odstupem času si říkám, že těm vzrušujícím okamžikům zkrátka nešlo zabránit, ani tomu, co následovalo potom.

Vše bylo naprosto dokonalé, výjimečné a nové. Začala jsem tedy Míše opětovat jemné doteky a ústy vyhledávala ty její. V momentě, kdy se spojily naše jazyky, projel mi mráz celým tělem. Na nic jsem nečekala a začala z ní strhávat všechny věci, které měla na sobě.

Asi byla na tuto situaci již předem připravena, protože pod tepláky ani trikem neměla žádné spodní prádlo.

Ničemu se nebránila a snažila se mě v tomto procesu úspěšně následovat. Uběhlo pouze několik vteřin a obě jsme proti sobě seděly nahé. Pak se Míša otočila a pro něco sáhla. Vytáhla vibrátor Deluxe, který měl růžovou barvu a byl vybaven také dráždidlem klitorisu. I když jsem nikdy neměla zkušenost s erotickými hračkami, hned jsem věděla, co mám dělat.

Povalila jsem Míšu na záda, chytla vibrátor do ruky a začala jsem ji pomalu a něžně lízat její krásné a veliké pysky. Během chvilky byla vlhká a já jsem jazykem zajížděla stále hlouběji do její rozkošné, vyholené vagíny. Nyní přišel na řadu on, rotující vibrátor Deluxe , který se rozjel krouživými pohyby a již v ruce mi začal přirážet. Zasunula jsem ho do jejího růžového otvoru, pomačkala nějaké tlačítka a zapnula tak všechny jeho funkce. Míša začala okamžitě sténat a slastně vzdychat. Tento pohled mě natolik vzrušil, že jsem jednou rukou s vibrátorem pokojovala jí a druhou sebe.

Nikdy v životě jsem nepoznala tak vzrušující a výrazné pocity, které mi prostupovaly celým tělem. Se stupňujícími vibracemi a otáčkami jsem viděla, že Míša se blíží k vrcholu. Hlasitý výkřik vystřídaly svírající křeče a dlouhé vzlykání. Jen co se Míša uklidnila, hned mi vytrhla perličkový vibrátor z ruky a začala si ho strkat do úst.

Poté se ke mně přiblížila na dosah a vsunula ho do mého vlhkého klínu. Malý výstupek pro dráždění klitorisu ve mně evokoval velmi intenzivní pocity a nakonec i ten nejslastnější orgasmus v mém životě.

Obě jsme se k sobě ihned přitulily a ještě dlouhou dobu se ve vášnivém objetí líbaly, dokud jsme neusnuly. Od té doby se stala Míša mou pravidelnou intimní partnerkou pokaždé, když jsem přijela do Olomouce. I když jsme po delším čase měly již obě dvě stálé partnery, vždy zvítězila ženská přitažlivost a touha po divokém sexuálním zážitku, která nás svého času spojovala.

.

Vaseporno sex litomerice

Oral v aute praha privat ostrava

: Sex videa lesbicke povidky

SEX POD VODOU SEZNAMKA ON HLEDA JEHO Ceske holky ceske kundy
Sex videa lesbicke povidky Ceske herecky nahe czechcasting com
PRIVAT LIBEREC PRIVAT ALBERTOV Jana pevně držela mojí hlavu v dlaních a vzdychala, jak je to krásné, abych nepřestávala a pokračovala dál. Janin klidný dech se začal zrychlovat a já poznala, že jí to vzrušuje. Již nepokrytě vzdychala a začala mně i slovně povzbuzovat, abych pokračovala dál, že je jí to velmi příjemné. Může se jednat o fikci. Lesbický sex, líbání, orální sex a sexuální hračky.
Madam sara www naprivat Maximální délka hovoru 26 min pro čísloresp. Použité dámské kalhotky od zralé paničky s chlupatou kundou. Jednoho letního dne jsem já a asi dvacet kamarádů vyrazili na zábavu do města. Ruce mně jako magnet přitahovaly její velké kozy. Nikde není uvedeno sexshop nebo Růžový slon, pouze odesílatel: Míša začala okamžitě sténat a slastně vzdychat. Domluvili jsme se, že zase brzy přijdu, napsal mi potvrzení a na rozloučenou jsme se divoce políbili.

SEX V LESE SWINGER PARTY VIDEO

Pozvat kámošky a udělat dámskou Ale ještě hodně jsme si toho chtěly říci. Nedalo se to zastavit a já jí brutálně mrdala svojí rukou. Každý má kamaráda, nebo pokud má štěstí, tak přítele. Ty nejlepší BDSM videa, amatérská i profi.

Zapomeň na to, Ivanko. Nedovedeš si představit, jaká to byla pro mne muka. Strašně moc tě miluji. Pak spolu půjdeme do postýlky, " říkala a mým uším to znělo jako rajská hudba.

Vlezla jsem do vany, usedla a teplá voda mi nadnesla ňadra. Terezka vzala do ruky jemnou houbičku, namočila ji a otírala mi ramena, krk, záda až k zadečku a pak třela jemně má prsa. Zaklonila jsem se, 0přela si hlavu a přihlížela, jak Terezčina ponořená ruka postupuje krouživými pohyby po mém bříšku k roztouženému klínu, a byla stále víc vzrušená. Vyhrkla jsem, proč si nevleze ke mně, jistě jí byla na těch schodech taky zima.

Její tvář se rozzářila, nebylo třeba, abych opakovala výzvu. Zbavila se šatů, bílé krajkové košilky a stejných kalhotek, blýskla po mně tmavým pahorkem. Ňadra měla malá, ale pevná a špičatá, zakončená anténkami bradavek. Usedla proti mně s pokrčenýma nohama, ale pak je natáhla po mých, prsty k mému pohlaví. Polechtala jsem ji na chodidlech. Vypískla a ukryla nohy mezi mé. Jak se dotkla mých stydkých pysků, polilo mě horko. Semkla jsem stehna a ona mě dráždila mírným pohybem.

Pak se nám zachtělo být blíž k sobě. Přisunula se, koleny objala mé boky, začala mě hladit po ňadrech. Přejela jsem jí konečky prstů po pootevřených rtech. Vsála je do úst, olizovala. Přehodily jsme přes sebe velkou osušku a ťapkaly nahé do ložnice: Vklouzly jsme pod přikrývku, přitulily se k sobě, líbaly se, jezdily si dychtivými jazýčky po rtech.

Pak se ocitla Terezka nahoře a přisunula rty k mému ušnímu lalůčku. Líbala mi ramena, dlouhými tahy jazyka olizovala vypjatý krk. Zvolna se blížila k ňadrům, která se mi už dmula a pálily mě bradavky. Svlažila je slinami, třela je rty, jako by je zamýšlela zbavit svrchní kůžičky.

V těle se mi rozhoříval oheň. Hladila jsem Terezčinu hlavu a tichounce povzdychávala. Rozkmitaná špička jejího jazýčku vstoupila do mě pupeční jamky a já lapavě nadechla, s rozevřenýma nohama očekávala její rty na kundě. Sotva jsem tam pocítila jazyk, neměla jsem už daleko k blaženosti.

Přivítala jsem ji vlhkem a vířivým pohybem, který znásobil moji slast z jejího laskání. Terezko, nevím, co bych si bez tebe počala. Strč mi do kundy prsty, miláčku, chci tě tam cítit ještě víc, uůůůů…. Políbila jsem ji na rty, polaskala kozy a hmátla pod polštář pro vibrátor. Terezka to měla na rozdíl ode mne ráda naplno, snad proto jsem se obávala, že podlehla třeba i muži.

Jezdila jsem jí špicí po podbřišku a podél stydkých pysků, pak jemně vnikala mezi ně a narážela zlehka na poštěváček. Jak se stále víc otevírala, sunula jsem vibrátor do hlubiny její píči, až úlevně vydechla, protože byl v ní celý. Povytáhla jsem vibrátor, pootočila držadlem, ozvalo se tichounké bručení. Vyklonila jsem ho směrem k poštěváčku a pomáhala ho dráždit i palcem.

Terezka se stále svižněji napichovala a brzy už kroužila prdelí po prostěradle a sténala. Zalehla jsem ji a stehnem přidržovala vibrátor v lasturce, ze které tekla lepkavá šťáva. Což mi celkem vyhovovalo a také mi byla celkem sympatická. Pár večerů jsme si volali. Byli to několika hodinové rozhovory.

Mluvili jsme předevšim o bdsm a […]. Miluju sex a proto mě okolí vnímá jako děvku. Proto jsem se rozhodla odstěhovat někam, kde mě nikdo nezná.

Už dva roky žiji v cizím městě a o svých sexuálních eskapádách se nesvěřuji ani nejlepší kamarádce. Mám klid a jsem šťastná. Před nedávnem na mě ale začaly doléhat moje specifické sexuální choutky. Vyzkoušela jsem už […]. Jednou jsem šla s kamarádkou na diskotéku. Akce se konala v centru města. Nijak zvlášť daleko od mého bytu. Jely jsme spolu tramvají a pak šly asi dvě minutky pěšky. Před vstupem se utvořila krátká fronta, a tak jsme musely chvíli počkat.