mrdka v kunde sex poděbrady

Ten patří mezi průkopníky léčebného konopí u nás, ve sněmovně na toto téma organizoval semináře. Jeden z těch důvodů, proč jsem pro kompletní legalizaci konopí, včetně rekreačních účelů. Přesně toho sem se obával, že lékařský konopí se státním výkupem se stane dojnou krávou pro zmrdy.

Dokážete si představit, že pacienti si budou kupovat hulení od Íčka, kterej se dost dlouho pohyboval v oblasti organizovanýho polozločinu odklánění státních financí? Mě je na blití Pak jsem měl pokec se šéfem, holt nebyl letos finančně tak úspěšnej rok, takže se nedá dělat nic než manažerská rozhodnutí. Von majitel firmy má prostě zodpovědnost za dost krků a chápu, že rozhodnutí koho propustit se nedělá lehce. Netušil sem, že v čechách vznikla první specializovaná konference na posílání spamů.

Na tetování jsem se nikdy nezeptala, tvrdí partnerka Vladimíra Franze. Jo, tihle umělci, hérci a hérečky. Ti mají život tak složitej, že mnohdy sami nevědí jestli jsou dcerou svého bratra nebo vnučkou svého strejdy. No, ani bych se nedivil, kdyby se zjistilo, že Franz je dávno ztraceným bratrem bratří Saudků.

Ale to je tak, když šuká bába dědka, ségra bráchu, matka dědka a fotr jebe jak babku, tak dceru, tak syna a i ducha svatýho. Jo, a to ani nebudu komentovat, kterak občas chytnu ve zprávách rozhovory s kandidátama, který vede mladej Železnej, a to vám povim, to sou fakt agitační hovna co melou.

Dlouhýho a jeho výmluvu ohledně vstupu do KSČ jsem už komentoval, teďka si jen poznamenám, že jsou to čůráci všichni bez rozdílu , kteří tvrdí, že jako president chtějí změnit tohle, támhleto, zlepšit politickou kulturu, přičemž jim naprosto nedochází, že v čechách rozhodně president nerovná se diktátor s neomezenými pravomoceni, nýbrž president je ten, kdo se maximálně vyjadřuje k tomu co se mu nelíbí, podepisuje zákony, veto se mu dá přehlasovat, a hlavně jezdí po světě a reprezentuje naši krásnou hnusnou vlast.

Těm kandidátskejm blbcům prostě nedochází, že kdyby něco chtěli měnit, tak musí jít ideálně do parlamentu, protože jsme parlamentní demokracií a veškeré změny jdou skrz parlament, kde se o nich hlasuje. President je jen šášula a jediný co asi bude pravda, je to, že jim jde o funkci hlavně kvůli penězům a aby mohli zaměstnat svý kámoše. Nic víc bych v tom neviděl. Brit Ruby zrušená.

No, to že byla zrušená se tak nějak může stát, ale zrušit ji kvůli tomu, že většina Ruby promimentů je bílá, to je dost vtipný. Holt zkurvená doba, kdy místo znalostí je upřednosťnována barva kůže.

Jak já kurva nenávidím šediváky a to jen proto, že sem celej zelenej. Jednou se možná dočkáme toho, že součástí licence k aplikaci bude požadavek, aby si danou aplikaci užil z mého počítače člen nějaké, jinak zbarvené, menšiny. Aneb je holt rozdíl mezi "cc" a "bcc": Z pravdy a lásky zůstaly lež, nenávist a rozkradená země. Že vůbec tomuhle zmrdovi dávaj možnost se ozvat. Nějak asi zapomněl jak tady kradli komunisti v padesátejch.

Ukradli všechno co tady leželo, běželo a dejchalo. Navíc ani nechci vědět jakej má tenhle zmrd důchod. Určitě velikej a určitě nedostává šest a půl tisíce jak by zasloužil. Na honu u Třebíče zastřelili myslivce, nikdo z kolegů se nepřiznal. To je fakt úroveň, kdejakým zastřelým zajícem se musí myslivci pochlubit Maximovi jsou dva roky, má za sebou čtyři operace a každý den bojuje o život.

Okamurovi lidé falšovali údaje na petičních arších, říká očitá svědkyně. Ne, prostě nevěřím, že by potomek samurajů a českých přemyslovců byl něčeho takovýho schopnej.

To vypadá na politický komplot a snahu Atomia odstranit z české politiky, aby nemohl dokončit svoji akci "čisté hůlky". Já si myslim, že se Zavadil tak trochu plete. Lidi se nebojí jít do stávky, lidem akorát nikdo nezaplatil autobusy a vlaky do Prahy.

Přeci jen je už podzim, půlka listopadu, počasí je sychravé a kdo by v tomhle nejistym počasí jel dobrovolně do Prahy, když většina z nich si prostě v Palladiu nebo v Kotvě nanakoupí. Ale jo, je to krása demokracie, že si dneska lidi můžou protestovat jak chtěj a kdy chtěj. Udát se tohle před revolucí, tak to soudruzi z lidovejch milicí rozeženou vodníma dělama, protože přeci neexistovalo, aby v socialistickém ráji byli nějací nespokojenci.

Nemám problém s tím, že demonstrujou, spousta věcí v tomhle státě se mi nelíbí, ale nehodlám se připojit k týhle směsce odborářů, levicových politiků či magorů, kteří ač je to trestné, vytáhnou symboly srpu a kladiva, až po šílenýho dročkáře, kterej je nasranej od tý doby, co mu magistrát řekl, že vozit lidi za 99kč je amorální a že pokuty se mají platit, a přesto se diví, že mu sebrali licenci.

Například v ledničce je zbytek másla a v chlebníku zbytek chleba. Místo, aby se dojedl zbytek chleba se zbytkem másla, tak se otevře nové máslo a nakrojí čerstvý nový chléb.

Stejně jako s mlíkem. V práci v lednici máme několik otevřených mlík, protože každej kdo si dělá kafe si otevře novou krabici. Víte, já to nechápu, budu mít půjčku rozloženou na 26 splátek. Mám tomu rozumět tak, že třináct splátek zaplatím řádně v termínu a kellner, když se dobře vyspí, mi dalších 13 splátek odpustí?? Fakt nevěřim, že by byl Kellner takovej lidumil, že by mi odpouštěl nějaký prachy.

Nebo tomu můžu rozumět tak, že když splatím půjčku misto ve 26ti měsících ve 13ti, tak mi dopřeje toho pocitu, že mě dalších třináct měsíců nebude otravovat s žádostí o peníze? Ale to je snad normální, že když doplatim půjčku dřív dle podmínek půjčky, tak už pak po mě nic nechtěj.

No, moje resume je takové, že milej Kellner je stejný šméčko jako bankéři z velkejch bank, akorát se zcela logicky a pochopitelně soustředil na mladou generaci, která už je zmasírovaná tím, jak sou velký banky komplikovaný, složitý, jak okrádaj na poplatkách, a že to jde dělat i jinak, že smlouva nemusí mít padesát stránek podmínek, ale pouze pět stránek, ale spočítaný to bude mít kurva dobře.

Ve středu mi vykládal známej, jak si udělal účet u airbank a když sem slyšel ty ceny poplatků za výběry z cizích bankomatů, ceny za přijatý a odeslaný platby přes internetový bankovnictví, tak jsem se docela divil a usoudil jsem, že i když je raiffeisenka pěkně zkurvená banka, tak díky tomu, že tam posílam jistý obnos, jsem docela ušetřen mnohých poplatků nebo jsou celkem solidně nízko.

A to i za tu cenu, že raiffeisenka má pobočky v každý čtvrti. Nene, tyhle air banky jsou normální retailový banky, bez klientského místa, kam si můžete přijít popovídat a pořešit svý věci, prostě stejně jako když si koupím retailovou grafickou kartu.

Prostě přijde v pytliku, bez dokumentace, bez cd a bez origoš krabice. A jelikož Kellner promrdal v italský Generali nejspíš kabát i s trenkama a v rusku se mu potopila loď se zlatou rudou , tak se klidně vsadim, že až mu ta airbanka pochytá dostatečný množství klientů, tak ji PPF prodá a skončí přesně v těch rukou, od kterých se chtěla odlišit.

Matka se vracela z prahy ze školení socialistické účetní, fotr byl v práci a pak nejspíš v hospodě. Brácha na prvním stupni základní školy a já na druhym v osmý třídě. Jo, šel jsem o rok později, protože jsem byl nějakej zpomalenej a narozenej v listopadu, tak usoudili, že bude lepší, když mě o rok zdržej se vzděláváním.

No jo, věčně poslední a vopožděnej. Ten den byl nějakej debilní páteční rozvrh, z něhož si dodneška pomatuju bezpečně jen občanskou nauku a jakýsi posraný test, kde se nás soudružka učitelka ptala na to kdo je husák, štěpán, jakeš a na různý hovadiny ohledně tehdejšího socialistickýho zřízení.

Jo, zkurveně od první třídy do nás hustili sračky na téma vůdčí dělnická strana a třídní boj. Jo, ten test sem tenkrát pokurvil, pětka to byla jasná, ale díky studentům, havlovi, soudruhům z prognostickýho ústavu a dodneška neznámým operativcům státní bezpečnosti a kontrarozvědky pro boj s vnitřním nepřítelem, jsem přišel v pondělí do školy, kde byl celkem chaos a od úterka sme již neříkali "souško učitelko", ale nýbrž "paní učitelko".

Jo, byla to vtipná doba, asi stejně jako když skončil Hitler v německu a lidi se museli přeorientovat z "heil hitler" na "guten tág". Jo, dost lidí najednou již přestalo býti soudruhy. Jo, přes ten marast a hnus posledních let fakt musim říct, že pořád je to lepší než to bylo za komára, a sem fakt rád, že žiju teďka a nemusim žít třeba v době normalizace.

Debilní akorát je, že lidi mají zkurveně krátkou pamět, fakt zkurveně, protože jinak by ti posraní komunisti nesmrděli na hejtmanstvích a v komunální politice. Taky sem včera viděl v tv kandidáta na presidenta mistra Dlouhého Vladimíra. Jo tihle kariéristi, to sou dobrý šméčka. Paní redaktorka se ho ptala, jak by vysvětlil svoje členství v KSČ. No samozřejmě se vymlouval, že byl mladej a naivní, že netušil a přičemž kdyby po výčtu svých studijních úspěchů na moskevské zahraniční universitě řekl, že prostě a jednoduše chtěl dělat kariéru a ta bez rudý knížky dělat nešla, rozhodně bych mu věřil víc a bylo by to čestnější.

Klause u památníku na Národní třídě doprovázely protesty. Jsem zvědavej na zprávy, kolik ukřičenců se v tento čas vypravilo do prahy protestovat proti zlodějům, globalizaci a tunelování státu.

Chci jen říci, že se komunisti naprosto vůbec nezměnili. Akorát lidi mají zkurveně krátkou paměť, protože už netuší v jakym marastu sme žili. Včera jsem slyšel toho prvního komunistickýho hejtmana od revoluce. Ten člověk má v kanclu obraz Lenina, protože prej tam je už odjakživa. Pak mlel hovna na téma, že dřív přeci nebylo všechno špatný, práce byla pro všechny, kvalitní bydlení bylo pro všechny, zdravotnictví bylo pro všechny a zdarma, a že přeci kdyby bylo všechno dřív špatně, tak by je přeci lidi nevolili.

Taky něco říkal o primitivním antikomunismu. Ano, komunisti maji s primitivama a primitivními metodami hodně zkušeností. Já vím, že budu podle komunistů primitiv, ale kdyby po revoluci pár těch největších sviní skončilo na kandelábrech či visící z mostu, bylo by líp, protože komunisti by věděli, že i pro ně se jednou řezník najde. No co se týče tý soudružky radní, jsem zcela na straně studentů, protože ta komunistická pizda o nich řekla, že jí nemají co radit, jelikož si tu dobu nepomatují.

Ano, když to říkala, vzpomněl jsem si na soudruha Štěpána jak někde v Poldovce nebo ČKD říká dělníkům, že nějaký děti mu nebudou radit co má dělat.

A ti dělníci se ozvali "nejsme žádný děti". Ne komunisti se nezměnili, pořád zůstávají stejnými sviněmi, schovávající se pod jakousi rovnostářskou ideologii, v jejímž jméně škodí světu. Prostě pořád platí, že mrtvej komunista, dobrej komunista. ČEZ začne v Albánii odpojovat od proudu vodárny, firmě došla trpělivost. Očividně se zdá, že albánští obchodníci s heroinem vypekli soudruhy z ČEZka.

Bývalý Bártův bezpečák ve vládě sedět nebude, odmítl Nečas diktát Peake. Jo, s Bártou se do vlády natáhla fakt hrozná spousta podivnejch lidí. Například tenhle bejvalej fízl. Útok na digitální ústřednu způsobil firmě škodu za 7,5 miliónu. No, já bych řekl, že pravda bude všechno možný, jen ne to co říkaj fízli: Po té začne pracovat ve prospěch pachatele nebo pachatelů. Někdy mám pocit, že si lidi myslej, že když tam daj linux v defaultnim nastavení, že je to zachrání i před koncem světa.

Za vyvrcholení na eskalátoru hrozí muži tříleté vězení. LOL Frotér jak vyšitej: Již obnažený se o ni chvílemi opíral celou vahou a posléze vyvrcholil, čímž jí poničil oděv. Udělal jsem si akorát takovej screenshot a dál sem se v tom nehrabal. Jo, sebranka humusácká pokrytecká. Když já si vzpomenu na ten její proslov, jak se málem rozbrečela, že to myslí upřímně a že jí rozhodně nejde o vydělání politickejch peněz.

Ale co, zradila jednou, zradí podruhý Podle zprávy EU jsou Češi "šampiony" v užívání konopí. Jo, je to furt dobrý Jde o byznys, ne o pacienty, varuje Šťastný před zákonem o konopí. Jakože toho zmrdečka nemusim, zrovna v tomhle bych souhlasil. Ale otázka je, jestli nekřičí jen kvůli tomu, že ho nikdo nechce vzít do byznysu. Bočanová odkopla Rudu z Ostravy: Vyhulená Bočanová zbalila v Ostravě pravýho brazilce a poznala co je exotika. Tedy snad se brazilec nejmenuje pravým jménem Dežo. Vrátí se skupina Lucie?

Všichni doufáme, že ne. Výtvarnice Lenka Klodová fotila pohlaví svého muže a tvrdí: Chápu, že je ženská a že se jí líběj čůráci. Taky chápu, že by chtěla mít čůraky všude, na zdech, na talířích, na autech, v televizi, lampičky ve tvaru čůráků, no prostě všude samý čůráky.

Ale co fakt nechápu je, že nechápe, že má v tom svym ateliréu jen samý ženský a jednoho kluka, nejspíš ještě teplýho. Protože, kurva, kterej normální heterosexuální chlap by si šel prohlížet a kreslit péra jinejch chlapů. A co ještě vůbec nechápu, proč bych měl dávat daně nějaký mandě, která je u vytržení z čůráků a ještě kreslení a focení čůráků prohlásí za umění a dokonce ji platíme nějakej atelier. Tyhle srandistický pokusy o intelektuální porno Jo, blbečci s hlavou vzhůru.

Bez Langera by nám bylo lépe, zní ze vsi, které pomohl s dotacemi. Vsadim se, že nikdo z lidí by nechtěl mít za souseda provařený a zkorumpovaný Íčko, jenž je jedním z mnoha politických zlatokopů. Jo, byl bych taky zoufalej, nakvartýrovat se mi něco takovýho do vesnice. Ministr dopravy Dobeš ve vládě skončí v prosinci. Peake jej označila za zbabělce. Jo, to říká manda, která zradila stranu, za kterou byla nominována. Už aby byla taky v hajzlu. Podnikatel Pitr opustil vězení.

Na svobodu ho za vzorné chování podmíněně propustil soud. Povim vám jednu nepříjemnou věc, koupil jsem si dokonce lístek a myslíte, že ti revizorští zmrdi kontrolovali?

Byl jsem nasranej, všude spousta lidí, kteří se mi nelíbili a úplně jsem v tom vydejchanym vzduchu ve vagónu metra cejtil, jak si nemoce vybíraj na koho skočej, protože to prostředí bylo tak infekční, že by z toho i kámen onemocněl. Bylo mi dost líto těch davů na konečný metra, jak ještě musí čekat než je autobosu dopraví k jejich paneláku. To je pak jasný, že sídliště zamotá hlavu kdejakýmu pinglovi, kterej si pak může začít myslet, že je všech rapperů král.

Jsem rád za strašnice, za tramvaje a normální busy, který mě hoděj na žižkov do 15ti minut. Každopádně uživatelé zapomínají, že sr není nějakej amazon nebo microsoft cloud, tudíž nemůžou očekávat obdobný servis a rychle komunikující helpdesk, a že jediný k čemu hlavně sr slouží je zprostředkování nákupu a prodeje drog. Taky si myslim, podle drobných náznaků admina, hlavně na téma "kdy bude další update" , že žije v EST zóně, což bude nějaký mexiko, usa či kanada, a server bude někde tamtéže, protože o sobě admin psal, že je jedinej, kdo může services nahodit.

Třeboňští gymnazisté nechtějí komunistku v čele krajského školství, hrozí stávkou. Stateční studenti, akorát se obávám, aby jim to socani s komančema pěkně naoplátku neosladili. Myslím, že čím dřív se mládež dozví jaká špína, hnus a svrab se schovává pod nálepkou komunistů, tím lépe. Akorát se obávám, že narazí, protože spojení socanů a komančů nevěstí naprosto vůbec nic dobrýho. Třináctiletý chlapec prodal spolužákovi marihuanu za 40 korun.

Jo, tak už víte jakej zmrd vám letos ukradl trávu??? Malá bojovnice Sára, která už neměla žít, je školačkou. Jo, fascinujou mě možnosti současný medicíny, fakt jo. Dokážou fakt hodně, dokážou i to, že "žijí" lidé, kteří by fakt ještě před deseti lety neměli šanci na přežití. Rodiče si zaslouží obdiv, ale upřímně. Já bych takový dítě doma nevydejchal. Ležák s hadičkou do průdušnice, kterou mu nikdy nebudou moci vyndat, krmit se to musí sondou, a to že po osmi letech pohne kolenem je fakt asi úspěch, ale takhle prostě nevypadá běžný vývoj normálního děcka.

Pokud bych neutekl, tak bych asi tu hadici odpojil i za tu cenu, že by mě zavřeli za vraždu, ale myslim si, že by to bylo milosrdnější než udržování při životě. Já bych chtěl to samý, kdyby se ze mě stal ležák s hadicí do plic a sondou do žaludku. Buřiči ze Ztohoven si natočili nudu. No, vodemě se naštěstí nedočkáte intelektuálních hlášek typu "pohrávání si se systémem" , "čelení systému" , "tepání do nešvarů" , "nastavování zrcadel" či "proměna indentity člověka" , jelikož tady vždy budou k dispozici jen samá poctivá hovna, urážky, zoufalé výblitky a nudná deprese idiotova.

Řidič vozu rallye by neměl být trestně odpovědný. Očekávám tedy tři roky dlouhou debatu, kdo vlastně nese zodpovědnost za idioty co se nezákonnou rychlostí řítí obytnými zónami, obcemi a městy. Po třech letech se zjistí akorát tak hovno, tak se pojede dál. Hm, tak ještě elektrifikovat zbytek tratí, například tu do Chrudimi a můžeme říci, že další část rakousko-uherského mocnářství zmizelo v propadlišti dějin.

Masaryk by měl radost. Po Obamově znovuzvolení zbraně z regálu jen mizí, tvrdí prodejci. Mno, pár důvodů by mě napadlo, ale byly by značně politicky a rasově nekorektní. Svědci tragédie na rallye popisují neovladatelné auto a odletující těla.

No já nevim, ale není čas tyhlety rallye zakázat stejně jako sou zakázaný drogy, na slovensku zákaz bojových psů, stejně jako je zakázaný řízení pod vlivem, lichva či pohlavní styk mezi příbuznými? Posledních pár let pomřelo při těhlech podivnejch závodech dost lidí, aby snad nad už někomu došlo, že jsme republika malá, s vesnicemi příliš blízko sebe a s celkem vysokou koncentrací lidí na kilometr čtvereční. Jo a to nebudu špekulovat nad tím, že si dokážu představit startovní lajnu plnou blbečků s vytuněnejma kárama, myslící si, že jsou nepřemožitelní, nejrychlejší a nejlepší na celym světě.

Možná by stálo za to, tyhle amatéry posílat jen na mosteckej okruh, kde můžou zabít tak akorát sebe. Vodu vypli, otevřeli dveře do ulice a vymetli ji ven.

Prej na mě ráno zvonili, ale já sem je vůbec neslyšel. Dneska sou asi v módě uzký kalhoty s rozkrokem u kolen. No, ty mužský vypadaj jako kdyby si do těch kalhot nasrali tak, že pod tíhou hoven jim kalhoty sjely až ke kolenům. Viděl jsem to nedávno v televizi na jedný komerční stanici a občas potkávám ženský v těhlech kalhotách. Nejenže vypadaj jako by byly oblečený do pytle od brambor, ale ten pytel vypadá jako by v něm bylo taky nasráno.

Musím říct, že ti co uváděj moderní trendy mají hlavně v hlavě nasráno. Sněmovna odvolala Johna z bezpečnostního a imunitního výboru. Jo, naštěstí už z toho smrdutýho projektu jménem věci veřejný pomalu zbejvá jenom shnilá šlupka. Nedělám si iluze o poslancích, ale toho šmejda měli poslat do prdele už dávno. Byla to akce vyvolaná hněvem, tvrdí psycholožka o mačetovém útoku.

Jojo, to bylo jasný už dávno, že nezletilí mladíci byli zákeřně a nespravedlivě vyhnáni z herny a prostoru, kde se nalévá alkohol, že se hosté posekali mačetami sami, protože se nemohli dohodnout, jestli jim má obsluha dovolit hrát automaty, protože jinak by třeba své těžce vydělané peníze utratili za drogy, což by společnost rozhodně nechtěla.

Díky tomu, že byli svědky jak se osazenstvo brutálně mlátí mačetami, utrpěli šok, ze strachu utekli za hranice české republiky a nyní budou požadovat vysoké odškodnění za způsobenou újmu a šikanu. Jen hlupák dnes uvažuje stále ve stranických škatulkách, naše země potřebuje jít dopředu, nikoliv politikařit. Kdo tohodle polovičního japonce volil, tak doufám, že brzo chcípne na červenku Veškeré podobnosti jsou čistě náhodné, všechny osoby jsou vymyšleny autorem k dosažení uměleckého vrcholu bouřícího emoce, názory a šířící násilí.

Žádné zvíře nebylo zabito či znásilněno. Máma Líná byla ve 29 letech celá Orwella Těhotná Orwella Líná se pochlubila fotografií z rodinného archívu. Je na ní tehdy děvětadvacetiletá maminka Tunika s malými dcerami Orwellou a Kokottou, několika nahými černochy, dvěma snědšími muži v arabských burkách, třemi ortodoxními židy, jedním svalnatým árijcem s několika hákovými křiži po těle, dvěmi ženami s asijskými rysy pozn.

Probudila jsem se uprostřed noci spocená a mokrá. Nevěděla jsem co se děje, tak jsem se šla podívat k oknu jestli jsem se náhodou neposrala. Byla jasná noc, všude hvězdy a u nich zářicí měsíc. Všude bylo světlo a já si dala nohu na okenní parapet, abych se podívala, kde vlastně teču. Když jsem si zvedla noční košili, všimla jsem si, že u našeho suterénního okna močí nějaký bezdomovec.

Zvedla jsem hlavu, abych si ho pořádně prohlédla, on si mě všiml, otočil se a chcal nám do okna. Byla jsem vyděšená a tak jsem raději zavřela okno. Děsivé bubnování moči na skleněnou okenní tabulku mě bude ještě dlouho pronásledovat. Táhlo mě to do kuchyně, kde jsem si z pod dřezu vytáhla kyblík a vysrala se. Uklidnila jsem se, neteču, byla jsem příliš vzrušená, aby mi nedošlo, že je to jen běžný výtok.

Vyšroubovala jsem žárovku ve sprchovém koutu a našroubovala zlodějku s topnou spirálou. Uvařila jsem si svůj oblíbený borovicový čaj s kousky makovic a vytáhla si rodinné album. Nalistovala jsem v něm fotky z výletu za palmami k moři, kde jsme sestrou ještě malé. Přemýšlela jsem o tom, jaké jsme měli dětství a jak vlastně oceňuju to, že nám rodiče ukázali řádný kus světa. Když si vzpomenu, jak jsme s Kokotte nadávaly, jak je otravné chodit za všemi těmi strýčky a tetičkami, jak se mi nelíbilo jejich oblečení, jak někteří nechutně smrděli a údy měli nemyté několik měsíců, podle období deštů, jak tatínek Lín vypadal směšně v těch svých maškarních kostýmech a tak podobně.

Zpětně bych si nafackovala. Už vidím, jak budu v tomto směru stejná a nekompromisní. Přestože jsem si dřív stokrát přísahala, že nebudu své děti s ničím otravovat a do ničeho je nutit.

Pěkný den vám všem Orwella. Viděl sem nějaký tabulky nedávno ze kterejch vycházelo, že dožiju-li se odchodu do důchodu v nějakých Jenže tomu asi věří jen retard, protože do mýho důchodu tu přejde ještě spousta vlád se spoustou příživníků, parazitů, zmrdů a jiných vohnoutů, kteří si budou chtít sami přilepšit na úkor státu.

Protože stačí vidět ty otylé a zčervenalé tváře pohlavárů, pot tekoucí jim po čele a mokré skvrny v podpaždí, s výrazem retardů a chováním veksláků, aby mi došlo, že je tu nekonečná řada dalších podivných existencí, kterým se třese sádlo po těle, jen aby se mohli přisát na státní kasu a chrochtat si blahem.

Senior, který prorazil jorkšírovi lebku, je podezřelý z poškození cizí věci. Jo, naštěstí máme výhodu tu, že Terezka již preventivně z dálky hlasitě štěká na všechny lidi s berlema, jelikož nejspíš ví, že berle je zbraň zákeřná a jsem to já, kdo ji musí hlídat, aby nebyla první, kdo zaútočí na člověka ozbrojeného francouzskou holí.

No a ve spojení s Tarou naprosto nehrozí, že by si nějakej debil s holí troufnul naše holky přetáhnout, protože by se jim to asi nelíbilo a já bych byl velmi nasraný. A to lidi už vědí. Onehdá jsem šel ulicí, venčím a faktem je, že nějakýmu debilovi v pražských energetikách nedošla asi změna času, takže rozsvěcejí lampy tak trošku za tmy.

Já jsem radši vzal mladou na vodítko, protože já viděl hovno, psi taky vidí ve tmě hovno, protože dobře cejtěj a slyšej, a šel sem. Najednou se Tara rozštěká, protože se předemnou objevil stín a ten stín se začal pohybovat. Já sem teda neviděl pohlaví, ale Tara byla naježená, tak to byla asi nějaká debilní fena, takže sem místo, abych mladou pustil z řetězu, začal řvát "ty vole jeden zkurvenej, vidíš, že nic nevidíš tak si do piče toho čokla vem na vodítko.

Končíme, nejsme bílí koně, zamávali rebelové. ODS je za to nepotopí. Vim, že de těm hnusnejm tlustejm prasatům o koryta, ale mě by zajímalo co jim nečas slíbil za to, že zmizej a přestanou dělat potíže. Já bych je čůráky hnal, proč kurva trafiky, když místo aby drželi stranickou linku dělaj potíže. Kvalitu stranický linie nerozebírám teďka. Zrovna včera nebo předevčírem se mě Ivka ptala, kdo stojí v pozadí. Já sem odhadl, že to bude akce nějakýho operátora, ale netušil sem kterýho z těch tří.

Protože pro víc než tři fyzický operátory tu nejní místo, takže někdo z nich pojede na vlně virtuálních operátorů. A hle, vona to Telefonica nakonec Gabon to suspend Me. Chudejm negrům v africe američtí zmrdi nejspíš vyhrožovali zastavením hospodářské pomoci hladovějící gabonské vládě, takže zbaběle zrušili Dotcomovi jeho pěknou doménu me.

Obtěžuje mě jídlo kolegů na pracovišti. Jak se mohu bránit? Bránit se lze snadno propuštěním takové zbytečné prudičky. Mandu co by mě zakazovala jíst v práci bych mokrým mopem hnal z openspace Japonckočeskej čůrák si myslí že je jako Masaryk a Baťa. Tak tomu říkám perníkový ego Nečasova vláda prosadila svou a přežila. Jo, zmrdi si spočítali, že kdyby se rozpustili tak by přišli o dost peněz.

Zůstávám, zvednu ruku i proti prezidentovi. Chápu čůráku, máš hypotéku a odejít dobrovolně z práce by znamenalo problém se splácením. Upřímně, ten jeho veksláckej rypák mě dráždí a zasloužil by do něj pořádně jednu pěstí. John neplánuje odejít z čela bezpečnostního výboru Sněmovny. Však proč taky, žejo Zemřel doyen české karikatury Vladimír Jiránek. Od jednadvaceti bude legální pro rekreační účely. Jo, už to aspoň někomu dochází Rodiče musí pochopit, proč vlastně dítě drogu bere, radí odborník.

No, já bych to viděl tak, že většinou rodiče bývají přesně ten důvod, proč jejich potomek utíká ke krásnému klidu a štěstí narkotik. Kamarádka takhle trénovala se synem vyfukování nosem nácvik na kapesník - teď jsem to zkoušela na sobě a když chce člověk vydechovat nosem, je daleko jednodušší se tím nosem i nadechnout.

Jo hrozný vtipálci v tý posraný bance. Přijdu, vyplnim příkaz k převodu a jdu s ním na přepážku se autorizovat přes občanku, protože fakt nevim jakej tam mám podpisovej vzor a nerad bych, aby mi za 14dní přišel dopis, že nesouhlasí. Tak sem to tam tý mandě dal spolu s občankou a čekám. Vedle ní seděl nejspíš její nadřízenej a cosi řešili. Já jsem tak nějak očekával, že se podívá na občanku, na mě, na kopii občanky co mají v systému, mrdne mi razítko na příkaz k úhradě a dá ho do kastliku "vyřízeno".

Ale vono hovno, čumí do počítače, do občanky, na mě a že prej "podpisovej vzor nesedí. No do toho se přidal ten retard v kvádru, že musí podpisovej vzor sedět, takže sem začal pěnit, a že jestli teda jako občanka pro ně není jako dostatečnej doklad. No prej je, ale musí sedět i podpisovej vzor. Tak sem mu začal vykládat, že když sem dával příkaz k převodu posledně, že mařce stačila jenom občanka a že si za ověření přes občanku strhli nějakejch 50Kč.

No mamrd mi tvrdil, že to prostě není možný, takže mi podstrčil papír na kterej sem se mu měl podepsat, tam sem nasázel tři nebo čtyři podpisy a začal dost nepříjemně pěnit, protože kurva se jedná o moje peníze, který přesouvám jen z účtu na účet ještě v rámci čsob.

Načež mě začal přesvědčovat, že bych si měl k účtu zavíst internetový bankovnictví a kreditní kartu, tak sem mu musel začít vysvětlovat, že ten účet mám jenom kvůli hypotéce, že na něj prachy povětšinou jen přicházej a že jsem si teďka navíc dovolil využít služby jejich penzijního fondu, tudíž tam budou dostávat i o něco víc peněz, než posílám teďka a že ten účet je normální prasátko a že je snad logický, že k prasátku nemám jednoduchou cestu, aby nás nelákalo při kdejaký kokotině šahat na ty prachy co tam mám.

A že jestli to nechápe, tak mu to vysvětlim ještě jednou, že s tim nemám problém. No, pochopili to oba dva, tak sem se ještě na závěr zeptal, jestli skutečně nehrozí, že mi za 14dní přijde dopis, že můj podpisovej vzor nesedí, že bych byl fakt nasranej. Nechápu, že jim stojí za to prudit svýho letitýho klienta. Jo a za vrchol humusu považuju vytáhnout si kapesník, vysmrkat se a pak si do něj utřít brejle.

Jo, tohle provedl nějakej tlustej vousatej týpek, co vypadal jak úchyl, v hospodě při mym obědě. Nemůžu si pomoci, ale vous fakt sluší málokomu a tudíž většina vousatejch vypadá jak úchylové.

Prolomili tabu a pustí exekutory k penězům dlužníkova manžela. Už to vidim, ti co to budou potřebovat budou žít na hromádce nebo si napíšou pěkně předmanželskou smlouvu. Se psem do vlaku jen v tašce, rozhodl další dopravce. Internet je hrozbou demokracie.

Jo bojí se zmrd, že se pravda rychle roznese. Dnešní informační cvkrtot je pro tyhle lokální šméčka velkým nebezpečím. Jo, prostě jsou vidět všechny ty trendy v it. Dokonce i oraclu došlo, že za posledních 17let, beru-li tedy za počátek komercializace Internetu rok , se velikost sítě radikálně změnila k menšímu, ipv4 prostor došel a uživatelé a zařízení generují hafo informací, logů a jiných záznamů, ze kterých lze zjistit ledasco.

Samozřejmě, že už se tomu neříká "data minning", ale nějak jinak, sofistikovaněji, stejně jako kadrovacím oddělením se už neříká personální, ale nýbrž human resources.

Jo, to co víme my - inteligenti - už dlouho, došlo i managerům nadnárodní společnosti a snaží se tudíž vycucat co to dá. Fakt nevim co by to jako mělo bejt, ale jediná asociace, která mě napadla je asociace s kosočtvercema, volbama "Okamura hlásí: Nasbíral 58 tisíc podpisů" a asiatama Radku, že chceš tepat chobotnici, nikdo neuvěří.

Já měl Klímu vždycky raději pro jeho otevřenost a názory. Klímův text je mimořádně podlý a ranil mě, tvrdí John. Jo, Radek se pokouší vrátit úder, ale chlap, co podvádí hafo let svoji ženu a tají předmanželský dítě, nemůže najednou začít mluvit pravdu. Vietnamští pěstitelé zanechali majiteli vily statisícové dluhy za proud. Já bych vietkongům nepronajal ani zahradní domek.

Buďto by v něm vařili perník a nebo zazdili 15 šiček a šili adidos. Navíc pěstujou hrozný sračky. Vzala si pervitin, prášky, kouřila marihuanu a vyrazila autem po Brně. Jo, to musela bejt jízda. Jako u nás včera, když sme na dálnici zjistili včera večer, že nám nesvítěj zadní obrysový světla, takže nás řidiči problikávali dálkovejma, jelikož sme dost pravděpodobně nebyli vidět.

Nejspíš pojistky v prdeli. Jo a to, že dálniční známka byla propadlá, byla jen malá shnilá třešinka na dortu. Mám je nosit ale nenosim je: Nad tím teď nepřemýšlím, v hlavě mám někoho jinýho: Její hyper výlevy jako třeba na závodech: DDDDD asi 10 hvězd za sebou jsme udělaly a málem jsme spadly, jak se nám motala palice: D je s ní sranda: Nebo dneska jak ze mě umíraly s jatiovou na těláku: D prostě denisa, občas mě sere, ale jinak je fajn: To si řeknem ve španělsku zmrdečku, jo, nohy mám ze vnitř tlustý, to je tím, že neběhám a prdel mám velkou protože už asi dva roky nerostu.

Všechny miluju, peace forever View more. Kult hákového kříže 6. Plivu na váš hrob 8. Jack a obři 9. Nymfomanka dvě části Vlk z Wallstreet

. CZECH MASSAGE SWINGERS BRNO

SWINGERS CLUB PRAHA JAK SI HO VYHONIT

Viejas de orgias de españolas maduras porno rubias peludas porno gordas sexo gratis pelis porno de maduritas porno de pies lesvianas videos porno brianna banks vidios porno pov gordasxx videos de mujeres corriendose pezones gigantes sexo porno interracial pornotube hd porn hd travestis follando gratis masaje porno españoles gratis videos de viejas nekane tias buenas xxx videos pornos gratis follando rubia tetona follando en fiestas petardas maduras animacion porno años 70 mamando polla paris hilton porn ver videos de trios amateur porn video porn tube porn party mujeres sexo hardcore tios follando pareja amateur porno de soltera ver videos porno g follando muizoras amateur porno tias con porno sensuales viejas calientes tetas muy guarras gratis culos de parejas amateur porno corridas de mujeres maduras grandes xxx franceska jaime mejor porno secretarias rusas porno castellano videos prono x-art videos lesvianas xxx chochos rubios bideos pornos españoles porno en la playa lamidas de sexo con maduras mujeres lesvianas gratis lesbianas trio xxx putas rubias 19 gratis porno gratis runias 19 videos de madura video porno viejos videos porno xx porno entre lesbianas maduras videos porno abuelas coños peludos videos mamadas putas videos porno pelirrojas rubias porno pelirrojas porno de maduras gratis porn maduras con enanas transexual tube abuelas lesbianas videos grandes bbw porno espanol transexual tube porno porno free video pornos gratis de maduras pajeandose secretaria follando trios amateur culos gigantes videos pprno chicas rubias follando parejas porno gratuitos folladas abuela follando cumloader aprender a su madre se la calle porno españom porno interacial videos porno de travestis follando porno interacial vídeos porno madura masajes streaming porn porno libre dando por no gratis de parejas videos porno despedidas de sexo por dinero sexo masajes sexo arabi videos phorno gratis travestis follando cuarentonas calientes videos gratis españoles gratis películas porno viejas gratis maduritas videos de mujeres corriendose pezones gigantes videos de penes xxx 69 porno free culonas latinas videos de sexo duro videos hentai kourtney kane videos masajes gordas españolas juegos porn petardas viejas nekane tias con porno de casa cachonda porno años follada por dinero torbe porno gratia teen porn free videos porno chochos porno madre hija follan rubia xxx videos porno con putas videos follando porno travesti ferrol videos orgias gratis videos de chicas lesvianas jovenes calientes videos exnovias viejas porno gratis pollas grandes follando negra videos porno actrices del sexo gratis amateur xxx tias con lesbianas videos gratis sexo con maduritas petardas asiaticas rumanas xxx madres porno gratos videos porno en castellano porno paja xxx en español porno abuelas videos pornos gratis video porno porno duro chocho mojado xxx mejor video lesbiana porno sexo amateur hd porno de coños peludos desnudos porno profesoras follando latinas anal sexoxxx porno madre hija dando por el culo videos de folladas hentaies mujeres maduras bullporn porno gordas videos porno bbw videos porno sado gratis pareja española trans porno hecho en grupo nuria tetona joven porno años 70 videos xxx publico videos gais gratis videos muy guarras amateur gordas naturales actrices porno americanas porno español sexo gratis follar video pornos porno chicas haciendo el fontanero follando embarazadas follando películas porno gratis peludas porn free streaming porn videos porno de actrices porno videos de masturbacion femenina mamada jinx maze lesbianas ver películas porno masaje porno columber en español vidios eroticos videos xxl pono grati paris hilton porno gratis viejos videos pornos gratis hd juegos porn chicas 19 culonas videos gratis beso negro videos gratis en español videos porno buen porno tetas grandes ver videos gratis lesvianas videos porno madura se corre en la ducha bdsm vidios de polla larga como follan rubia española follando con follada romantica chicas sexy porno de chicas con embarazadas desnudas playa lamidas de gorditas videos porno en hd bondage video porno nekane porno japones videos videos prono gratis peluda follando vidios pprno follando mamas cachondas vídeos porno gratis porno porno asiatico chicos xxxporn peliculas sexo amateur videos peliculas porno tias con embarazadas porno por culo pajas a joven gratis sexo porn free culonas mamadas porno grati videos xxx hd porn hd maduras ver videos lesbianas intercambio de maduras hentai vidios porno gratis de follar en español parejas españolas amateur xxx grati porno de nacho vidal anal extremo super porno xxxl videos ponor gratis coño morenas maduras gratis en español video de tetonas porno gold porno tias con maduritas xx gratis doble penetracion porno videos calientes follando videos gratis travestis pollas grande sexo violento rubias xx sexo lesbiana chicascalientes prno español gratis porno mujeres fallando sexo transexuales videos negras desnudas follando blanca nieves porno maduras haciendo sexo gratis alyssa branch videos porno casting porno sexi porno castellano gratis hd tetas follando samia duarte sexso xxx viejos rusas follando vídeos gratis x video videos porno de gordas maduras follando pormo gratis porno de masajes xx maduras follando streaming porn videos porno en español maduras maduras.

con tios follando con camara oculta xxx follando porno gratis lesbianas maduras follando con gordas gratis hd pareja amateur cumloude gordasputas corridas de abuelas sex videos de maduras follando webcams sexo con enanos porno en castellano gratis transexual pornoo porno espanol gratis tetonas jovenes follando en casa cachonda vídeos porno sexo jovenes porno enfermeras lesbianas vintage porno con xxx peliculas porno xxx follando gratis tias buenas desnudas videos viejasputas putillas follando videos porno de maduras espanolas porno gratis porn porno masaje anal amateur xxx pies xxx culonas y maduras jinx maze lesbianas hd travestis muy calientes vídeos porno gratis de enanas moms xxx porno casting porno gratis culos videos pollones xxx videos de negras maduritas porn free sasha grey sexo hardporn xvideos sandra milka videos sexo con condon videos porno gratis putas gratis pareja española tríos porno españom porno amateur video mamada latinas zorras profesoras videosde sexo gratis porn señoras mayores follando folladoras pornoxxx gangbang porn videos viejas muy grandes videos x gigi love sexo anal porno actrices porno gratis amater follando pormo gratis de putas videos porno abuela follando por el mejor porno salvaje sexo hardcore hentay porn videos bideos xxx porno gordos follando videos pono grati sexo culonas maduras españolas gratis porrno gratis de maduras con maduras videos pornos lesbianas video porno en castellano videos de xxx videos porno fakings xxx porno parejas videos es.

con maduritas porno secretarias buenas playboy porno brutales x masajes porno duro xxx videos sexo hardcore se la playa paginas porno español hd porn bbw videos anal duro gratis videos porno gratis xxx corrida anal videos gratis en casa calientes ver videos pornos lesbicos porno por el culo sexo asiatico chicos follando pajas tetonas porno gratis videos porno en la playa porno gratis hd conchas peludas videos porno española follando al fontanero sexo amateur vídeos porno alexis texas follando viejas porno abuelas anal videos transexuales videos jovenes calientes negra follando escenas porno para parejas sextube porno sexo grupal videos sexo en hd free video porno fotos de follar abuelas culonas gratis videosdeputas travesti gratis español abuelas follando con mama porno hd porno eyaculacion femenina videos porno maduraa maduritas.

con jóvenes escenas xxx rubias porno bbw videos sexo gorditas maduras gratis porno español petardash porni gratis folla a viejas viejos xxx pies videos muy zorras peliculas porno porno porn hd videos porno gratis xxx españoles panties porn hentai vidios eroticos gratis pollas enormes naturales actrices porno actrices porno maduritas hd teen anal porno maduro intercambio de porno actrices videos videoa xxx 69 xxx videos de abuelas web cam amateur follando de chinas pono hd super pollas de lucia xxx negras pornotube vídeos pornos maduras velludas vides porno de porno vintage videos sexo xxx videos grandes follando porn mujeres maduras animacion porno en la folla video bdsm amateur españa ancianas putas squirt xxx gratis video porno gratis corridasenlaboca pajas de penes grandes porno de sexo duro ver película porno amateur xl xxx español hd juegos porno lesbianas chicas videos porno enfermeras follando videos de sexo duro follando porno peludas tetas naturales porno español abuelas videos hd abuelas follando pov videos pornos gratis porno trios maduras gratis videos mangas hentai kourtney kane videos porno gratis putas gratis pareja amateur xxx tias buenas tetas perfectas chicas con maduras sex free hd porn videos petardas follando con madre hija putas chicos desnudos videos de putas rubias porn sexo anal porngratis vidios pono hd porn free hd madura masajes videos x videos teens gordas actores porno abuelas españolas videos porno mature porn videos porn xxxporno cumlouder porno ver porno españolas porno xxx porno gei penetracion anal porn xx porno gratis corridasenlaboca tetas grandes follando hentai x sexo en español petardash porni español madura con tetas naturales follando videos gratis maduras videos xxx videos xxx tetas grande sexo xxx gorditas peliculas sexo gorditas el amor xxx pollas grandes mamadas porno de porno zorras maduras maduras.

cumlouder porno hd bajar porno maduraa maduritas.

listopad 5) mrdky z tisku: . Ne, skutečně nechápu, jak může někdo věřit organizaci, která odmítá potraty, kondomy a bezpečnej sex. .. no, ale něco pozitivnějšího pohled z prahy od nás pro vás náměstí jiřího z poděbrad. pohled z. Na 90% gympl (kolín,poděbrady,nymburk-ještě nevím kam)✊. View more kunda sem, kunda tam Je velmi charismatický, milý, sexy no prostě dokonalý. [] na j.z podebrad [] aha [] mno jasne [] left irc: Connection reset by peer [] co je to mrdka? [] nj [] zase zadnej sex po vecerech [ ] [] kunda [] prosim [] _Hanka.

Mrdka v kunde sex poděbrady